PRO8L3M – Art Brut 1 & 2 na żywo w Ogrodach Geyera w Łodzi!
30 lipca w klimatycznym otoczeniu łódzkich Ogrodów Geyera wystąpi PRO8L3M z projektem Art Brut 1 & 2 na żywo. Jeżeli Art Brut, to na scenie pojawią się także Artur Rojek, Wanda i Banda, Majka Jeżowska, Martyna Jakubowicz.
2022-05-19, 12:18

Oskar i Steez redefiniują kultowe projekty, dzięki którym ich fani na nowo odkryli perełki polskiej muzyki minionych dekad. “Art Brut na żywo” to okazja by przenieść się w klimat czasów transformacji ustrojowej.

Podczas wydarzenia usłyszycie przekrój utworów z obu płyt Art Brut, w tym także kilka nie granych od dawna klasyków. Będzie to także jedyna okazja, by zobaczyć skład PRO8L3M w tej formule koncertowej w Łodzi.

Bogactwo opowiedzianych historii oraz inspiracji płynących z polskiej muzyki lat 70., 80. i 90. jest fundamentem, na którym zespół przygotował wyjątkowe koncertowe show. W kontrze do futurystycznych wizji z innych swoich produkcji, Oskar i Steez po raz kolejny sięgną po obrazy z dorastania w czasach dzikiego kapitalizmu oraz życia w totalnym oderwaniu od współczesnej technologii.

PRO8L3M to zjawisko, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Od momentu debiutu w 2013 roku każde kolejne wydawnictwo zespołu przynosi platynowe płyty i elektryzuje coraz większe kręgi słuchaczy. Zespół wielokrotnie zadebiutował na pierwszym miejscu listy OLIS. Stale wyprzedając największe sale koncertowe w Polsce pozostaje jednym z największych fenomenów muzycznych ostatnich lat. Duet porusza i łączy odbiorców różnych gatunków – od hip-hopu po alternatywę. W ich pełnej popkulturowych nawiązań twórczości, tematyka nowych technologii i futuryzm mieszają się z sensacyjnymi opowieściami.

Mikstejp „Art Brut” oparty o sample polskiej muzyki lat 80 jest szeroko komentowanym materiałem. 30 koncertów i nagroda Artysty Roku magazynu Aktivist, zapewniły zespołowi pozycję jednego z najciekawszych projektów na scenie.

Bilety w cenie 99 zł i 129 zł / 30 lipca 2022 / godz. 20:00 / Ogrody Geyera Łódź

Kup Bilety: https://bit.ly/bilety-ArtBrut-Lodz 

Wstęp osób niepełnoletnich: od 16 roku życia z pisemną zgodą opiekuna, poniżej 16 roku życia wstęp z opiekunem.

Bądź, posłuchaj i zainspiruj się!

 

KONTAKT / AUTOR
Katarzyna Łysiak
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.