ROCKOWIZNA Festiwal 2023 w Poznaniu i Krakowie - KTO ZAGRA?
Zapraszamy na kolejną edycję ROCKOWIZNA Festiwalu, który odbędzie się w 18-19 sierpnia w Poznaniu na zielonych terenach Lotniska Poznań-Ławica oraz w 25-26 sierpnia w Krakowie w plenerze przy Tauron Arenie Kraków. Doskonała rockowa muzyka łącząca pokolenia, przyjazna atmosfera i najlepsza publiczność. Od sentymentalnej podróży w czasie po współczesne rockowe brzmienia.
2023-02-22, 13:42

LINE-UP:

Pierwszy dzień:
T.LOVE, ØRGANEK, BLENDERS, ŁYDKA GRUBASA, SZTYWNY PAL AZJI, BIG CYC

Drugi dzień:
KULT, NOCNY KOCHANEK, HAPPYSAD, MERY SPOLSKY, ZENEK KUPATASA, PULL THE WIRE

W obu miastach skład artystów będzie taki sam. Line-up tegorocznej Rockowizny został rozbudowany względem poprzedniej edycji i widzimy od momentu startu sprzedaży, że spotkał się z bardzo dobrym odbiorem. Świetne są też lokalizacje i klimat miejsc. Poznań szczególnie zachęca otoczeniem, gdyż podczas koncertów można obserwować startujące i lądujące samoloty, a zachód słońca na Ławicy jest naprawdę urokliwy.

Wiele godzin doskonałego grania, wyjątkowe otoczenie, food truck-owa oferta gastronomiczna… to będą mocno rockowe, letnie wieczory spędzone w doborowym towarzystwie.

BILETY I KARNETY:

II pula (do 30.04.2023)

Karnet dwudniowy: 249 zł | Bilet jednodniowy: 149 zł

III pula (do 19.08.2023)

Karnet dwudniowy: 279 zł | Bilet jednodniowy: 179 zł

POZNAŃ 18-19.08.2023

KRAKÓW 25-26.08.2023 

Bilety i karnety: WWW.ROCKOWIZNA.PL

KONTAKT / AUTOR
Katarzyna Łysiak
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.