TRE VOCI - tenorzy w trasie "MY WAY" [lista miast]
Fuzja klasyki, młodości, elegancji, niezwykłych głosów i dużej dawki humoru. Pierwszy i jedyny w Polsce zespół CROSSOVEROWY, mocno oklaskiwany w kraju i na całym świecie. Tre Voci odwiedzą wiele miast z wyjątkowym repertuarem.
2023-03-22, 09:38

Voytek Soko Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj – tenorzy, artyści nowej generacji, przepełnieni miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka. 

Na swoich koncertach na nowo odkryją piękno klasycznych dzieł nadając im współczesnego brzmienia.  Przeboje muzyki popularnej ubogacą symfonicznymi aranżacjami i operowym rozmachem.

To 3 niezwykłe, mocne i potężne głosy. To 3 indywidualności i wielka przyjaźń.

Największe atuty zespołu to: ogromna pasja do śpiewu, spora dawka humoru, luz na scenie, nieustanny kontakt z publicznością oaz wyjątkowa swoboda w interpretacji najpopularniejszych hitów muzyki klasycznej i rozrywkowej. 

To artyści nowej generacji, obdarzeni niezwykłymi głosami i ogromnym poczuciem humoru i zaskakującym wykonaniem słynnych aranżacji tak wielkich przebojów jak MY WAY, AMAZING GRACE, IL MONDO, SZCZĘŚLIWEJ DROGI czy THE PRAYER.

Podczas koncertów wchodzą w żywą i spontaniczną interakcję z publicznością, a grano fanek i fanów bardzo szybko się powiększa. 

Koncerty w ramach trasy MY WAY:

  • 4.03 - SZCZECIN
  • 18.03 - GDAŃSK
  • 21.04 - WROCŁAW
  • 30.09 - RZESZÓW
  • 6.10 - KRAKÓW
  • 20.10 - KROSNO
  • 22.10 ZABRZE
  • 17.12 - BYDGOSZCZ

Bilety dostępne na www.visualproduction.pl

KONTAKT / AUTOR
Katarzyna Łysiak
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.